Widok na stawy w Dolinie Pięciu Stawów Polskich

Zimowe Tatry Polskie

Przewodnik po zimowych Tatrach, a w nim 10 najpopularniejszych szczytów i dróg wysogórskich. Garść praktycznych porad, wysokiej jakości mapy i najlepsze punkty widokowe!

Zimowe Tatry Polskie

Liczba dni: 10 dni Trekking Najlepsza pora: zima Adrenaline junkie Poziom aktywności: 5 / 6

Zdobądź najpopularniejsze tatrzańskie szczyty w zimowych warunkach!

Łatwo znaleźć w księgarniach i internecie przewodniki o Tatrach i pomysłach na ich zwiedzanie — najpopularniejszych szlakach, propozycjach wycieczek czy najciekawszych punktach widokowych. Jednak zdecydowana większość opisuje tylko letnie warunki.

Niniejsza publikacja ma na celu uzupełnienie tej luki i opisanie szlaków w zimowych warunkach. Oczywiście to tylko próba i wraz z nabieraniem doświadczenia, sami zrozumiecie jak trudne to zadanie w górach wysokich, gdzie warunki dyktuje pogoda.

Przewodnik „Zimowe Tatry Polskie” zawiera opisy 10 zimowych dróg na popularne szczyty w polskich Tatrach Zachodnich i Wysokich. Całość posortowana jest od najłatwiejszego do najtrudniejszego, by stopniowo nabierać doświadczenia i rozwijać nowe umiejętności.

Opisy zimowych dróg

Którędy bezpieczniej na szczyt?

Zimowe drogi bardzo często różnią się od ich letnich odpowiedników. Brak wiedzy może was doprowadzić do stoku narażonego na lawiny, żlebu wypełnionego głębokim śniegiem czy też grani z nawisami śnieżnymi.

Panorama Cichej Doliny Liptowskiej

Ponad 150 zdjęć i filmów

Zapoznasz się z trudnościami i zimowym przebiegiem drogi

Wysokiej jakości zdjęcia pokazujące najciekawsze atrakcje i kluczowe miejsca podczas wędrówki. Dzięki temu jeszcze przed wyjściem z domu zobaczysz trudności, jakie mogą Cię spotkać.

693A3534

Szczegółowe mapy

Ślady GPX do pobrania na nawigację

Każda wycieczka zawiera interaktywną mapę z najważniejszymi atrakcjami, punktami orientacyjnymi, schroniskami i i oczywiście z zimowym przebiegiem szlaku.

693A3042

Porady dla fotografów

Fotograficzne wskazówki by złapać najlepsze światło

Większość planów jest dostosowana pod fotografów i opisuje najciekawsze punkty widokowe wraz z ich atrakcyjnością o wschodzie lub zachodzie słońca. Zawarte są również wskazówki umożliwiające zaplanowanie wschodu lub zachodu słońca w górach.693A3039

Zimowe Tatry Polskie


39.9 PLN


19.9 PLN


50% taniej!


Kup dostęp
lub

Masz wykupiony dostęp?

Aby zobaczyć plan, musisz zalogować się do swojego konta przez które dokonałeś zakupu.

Przedsprzedaż trwa tylko do końca sezonu!

Napisanie niniejszego przewodnika po zimowych Tatrach zajęło mi więcej, niż przypuszczałem. Nie chciałem jednak oddawać w Wasze ręce produktu, z którego sam nie byłbym zadowolony.

Męczy mnie perfekcjonizm i najchętniej dopieszczałbym poszczególne plany, opisy przejść, zdjęcia i mapy w nieskończoność. I pewnie tak zrobię, ale najpierw wypuszczam produkt w wersji beta, by zebrać wasze pomysły i zbadać potrzeby.

Aktualna cena jest promocyjna i wraz z rozwojem niniejszego produktu, będzie nawet dwukrotnie wyższa! Kupując już teraz, otrzymujesz dożywotni dostęp do całego przewodnika wraz z kolejnymi aktualizacjami, treściami i nowymi funkcjonalnościami. Zapraszam do zakupu i do zobaczenia na szlaku!

Dostępne drogi i szczyty

Pierwsza zimowa grań, czyli przejście z Grzesia na Rakoń Jak zdobyć Świnicę? Tatry Wysokie po raz pierwszy Czerwone Wierchy: jedna grań i cztery dwutysięczniki Wędrówka na Kozi Wierch, zimowy klasyk w Tatrach Wysokich Giewont bez kolejek, czyli zimowe wejściowe na śpiącego rycerza Starorobociański Wierch: najwyższy szczyt w polskich Tatrach Zachodnich Sarnia Skała: rozgrzewka z widokiem na Giewont Orla Perć po raz pierwszy: z wizytą na Zawracie Tatrzański Matternhorn, czyli Kościelec Zdobywamy Rysy, najwyższy szczyt Polski693A3039

Zimowe Tatry Polskie


39.9 PLN


19.9 PLN


50% taniej!


Kup dostęp
lub

Masz wykupiony dostęp?

Aby zobaczyć plan, musisz zalogować się do swojego konta przez które dokonałeś zakupu.