Widok na stawy w Dolinie Pięciu Stawów Polskich

Przewodnik górski Zimowe Tatry Polskie

Plan zwiedzania zimowych Tatr, a w nim ponad 20 najpopularniejszych szczytów i dróg wysogórskich. Garść praktycznych porad, wysokiej jakości mapy i najlepsze punkty widokowe!

Zimowe Tatry Polskie

Liczba dni: 10 dni Trekking Najlepsza pora: zima Adrenaline junkie Poziom aktywności: 5 / 6

Liczby, które mówią
same za siebie

693A2918 Ośnieżona Polana Kalatówki IMG_5512 693A3210

Opisy zimowych dróg

Którędy bezpieczniej na szczyt?

Zimowe drogi bardzo często różnią się od ich letnich odpowiedników. Brak wiedzy może was doprowadzić do stoku narażonego na lawiny, żlebu wypełnionego głębokim śniegiem czy też grani z nawisami śnieżnymi.

Ponad 180 zdjęć i filmów

Zapoznasz się z trudnościami i zimowym przebiegiem drogi

Wysokiej jakości zdjęcia pokazujące najciekawsze atrakcje i kluczowe miejsca podczas wędrówki. Dzięki temu jeszcze przed wyjściem z domu zobaczysz trudności, jakie mogą Cię spotkać.

Panorama Cichej Doliny Liptowskiej

Szczegółowe mapy

Ślady GPX do pobrania na nawigację

Każda wycieczka zawiera interaktywną mapę z najważniejszymi atrakcjami, punktami orientacyjnymi, schroniskami i i oczywiście z zimowym przebiegiem szlaku.

693A3534

Porady dla fotografów

Fotograficzne wskazówki by złapać najlepsze światło

Większość planów jest dostosowana pod fotografów i opisuje najciekawsze punkty widokowe wraz z ich atrakcyjnością o złotej lub niebieskiej godzinie. Zawarte są również wskazówki umożliwiające zaplanowanie wschodu lub zachodu słońca w górach.

693A3042
693A3039

Zimowe Tatry Polskie

32.9 PLN 19.9 PLN 40% taniej!

Kup dostęp

lub

Masz wykupiony dostęp?

Aby zobaczyć plan, musisz zalogować się do konta przez które dokonałeś zakupu.

Zaplanowane miejsca i szczyty

Z niniejszym przewodnikiem będziesz mieć szansę zdobyć najważniejsze szczyty, przełęcze, schroniska i miejsca w Tatrach Polskich. Oto one:

Częste pytania

Dostęp do materiałów wymaga założenia konta. Rejestracja jest maksymalnie uproszczona i wystarczy powiązać konto Google lub Facebook z naszym serwisem. Spokojnie, nie będziemy mieć dostępu do Twojego konta, opcja ta służy tylko do weryfikacji tożsamości. Trzy kliknięcia i jesteś z nami.

Następnym krokiem jest zakup przewodnika. Płatności możesz dokonać poprzez kartę bankową, przelew ekspresowy lub BLIK.

W chwili potwierdzenia płatności przez system automatycznie dostajesz dostęp do przewodnika. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli mimo zakupu nie masz dostępu do przewodnika, musisz zalogować się poprzez to samo konto w social media, przez które dokonywałeś zakupu!

Dostęp do przewodnika nie jest i nie będzie w żaden sposób limitowany. Raz kupujesz i korzystasz do końca świata.

Co więcej, przewodniki będą na bieżąco aktualizowane i rozbudowywane o nowe treści i dane. W planach jest również dopisanie wielu nowych funkcjonalności dla wszystkich, którzy mają wykupiony dostęp.

Wraz z rozbudową przewodników będzie rosła ich cena, więc im szybciej wykupisz dostęp, tym mniej zapłacisz!

Przykładam wszelkich starań, by treści zawarte w przewodnikach były zawsze aktualne. Pobieram opłaty, więc staram się wykonać rzetelnie swoją pracę i dostarczyć przydatne i tylko zweryfikowane dane.

Jeśli udało Ci się znaleźć nieaktualne ceny lub treści, daj mi o tym znać. Postaram się odwdzięczyć!

Przewodnik jest w formie strony internetowej. Po dokonaniu zakupu dostajesz dostęp do wszystkich treści w ramach planu: opisów, zdjęć i interaktywnych map. Wystarczy tylko zalogować się do konta, przez które dokonałeś zakupu.

Przewodnik dostosowany jest do każdego urządzenia z nowoczesną przeglądarką internetową (Chrome, Firefox, Safari, Edge). Możesz więc z niego korzystać na komputerze stacjonarnym, tablecie i oczywiście na smartfonie.

Nie ma jeszcze formularza kontaktowego, w pierwszej kolejności skupiam się na tym co najistotniejsze, czyli fajnych treściach, mapach i nowych funkcjonalnościach.

Najlepiej więc kontaktować się bezpośrednio przez Instagram, czyli przez @mywildside.pl. Szybko, prosto i skutecznie, zatem zapraszam!